aprilie

3.
Bertolt Brecht
Opera de trei parale r.: Szőcs Artur
miercuri,
19:00 - Abonamentul Don Juan / sala mare
4.
Bertolt Brecht
Opera de trei parale r.: Szőcs Artur
joi,
19:00 - spectacol liber / sala mare
5.
Deák Katalin - Biró Réka - Bartalis Gabriella
Sapa și lopata r.: Bartalis Gabriella
vineri,
19:00 - sala studio
6.
Háy János
Omul mort r.: Kányádi Szilárd
sâmbătă,
19:00 - sala studio
7.
Sheldon Harnick – Jerry Bock – Joseph Stein
Scripcarul pe acoperiș r.: Erwin Șimșensohn
duminică,
19:00 - spectacol liber / sala mare
9.
Sheldon Harnick – Jerry Bock – Joseph Stein
Scripcarul pe acoperiș r.: Erwin Șimșensohn
marți,
19:00 - spectacol liber / sala mare
10.
Bende Sándor
Gubanc r.: Bende Zsuzsanna
miercuri,
10:00 - sala studio
11.
Sheldon Harnick – Jerry Bock – Joseph Stein
Scripcarul pe acoperiș r.: Erwin Șimșensohn
joi,
19:00 - Odorheiu Secuiesc
12.
Sheldon Harnick – Jerry Bock – Joseph Stein
Scripcarul pe acoperiș r.: Erwin Șimșensohn
vineri,
19:00 - Odorheiu Secuiesc
14.
Sheldon Harnick – Jerry Bock – Joseph Stein
Scripcarul pe acoperiș r.: Erwin Șimșensohn
duminică,
19:00 - Miercurea Nirajului
18.
Átirat Karinthy Frigyes azonos című regénye nyomán
Călătorie în jurul craniului meu r.: Visky Andrej
joi,
19:00 - Abonamentul Tiborc / sala mare
19.
Donald Margulies
Când timpul nu se mișcă r.: Vladimir Anton
vineri,
19:00 - sala studio
20.
Garaczi László
Ovibrader r.: Tóth Árpád
sâmbătă,
20:00 - Antderground ANT BAR, Casa Sindicatelor
23.
Átirat Karinthy Frigyes azonos című regénye nyomán
Călătorie în jurul craniului meu r.: Visky Andrej
marți,
18:00 - Abonamentul Csongor și Tünde / sala mare
24.
Átirat Karinthy Frigyes azonos című regénye nyomán
Călătorie în jurul craniului meu r.: Visky Andrej
miercuri,
18:00 - Abonamentul Rómeó și Júlia / sala mare
26.
Átirat Karinthy Frigyes azonos című regénye nyomán
Călătorie în jurul craniului meu r.: Visky Andrej
vineri,
19:00 - Abonamentul Hamlet / sala mare
28.
Josef Čapek és Karel Čapek
Rețeta Makropoulos r.: Cristina Giurgea
duminică,
19:00 - sala studio